• Sanai ve Tıbbi Gazlar

  Sanai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi A.Ş'nin yetkili bayisi olarak bu alanda dur durak bilmeden çalışarak üst düzey çalışma kadrosuyla

  Devamı İçin...
 • Hizmetlerimiz

  Helyum

  Hidrojenden sonra en hafif gazdır. Renksiz, kokusuz olmakla beraber soygaz olduğu için tepkimeye girmez ve bu yüzden eylemsizdir.

  Daha Fazlası...
 • Belgelerimiz

  Kalite Yönetim Sistemi Alanındaki Sertifikamız...

  Diğerleri...
Daha Fazlası

SERTİFİKASYON

Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi A.Şnin sahip olduğu sertifikasyonlar; TSEV NORD tarafından verilen, Sınai ve Tıbbi Gazların Üretim, Satış, Pazarlama ve Dağıtımı konusunu kapsayan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi. RINA tarafından verilen, Karbon dioksit Üretim, Satış, Pazarlama ve Dağıtımı, konusunu kapsayan ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi. RINA tarafından verilen, karbon dioksit gazına yönelik gıda hijyen yönetimi uygunluğunu belgeleyen HACCP Belgesi. RINA tarafından verilen, karbon dioksit gazına yönelik uygulanmakta olan gıda güvenliği yönetim sisteminin ISO 22000:2005 Standardına Uygunluk Belgesi. TSEV Südwest tarafından verilen, Çelik Tüplerin Üretim ve Satışı konusunu kapsayan ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi. TSEV Südwest tarafından verilen, üretilen tüplerin Avrupa Birliği 1999 36 EG ve ADR RID regülasyonu tip onayını belgeleyen, AB içinde serbest dolaşım ve kullanılabilmesini sağlayan Tip Onayı Belgesi. TSEV Südwest tarafından verilen, üretilen tüplerin Avrupa Birliği 1999 36 EG ve ADR RID regülasyonuna uygunluğunu belgeleyen ve markalayan, AB içinde serbest dolaım ve kullanılabilmesini sağlayan Pi markası. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ilgili birimince verilen, Basınçlı Gaz Tüpleri Periyodik, Muayene, Deney ve Bakım Yeterlilik Belgesi. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü tarafından verilen, karbondioksit ve azot gazlarına yönelik Gıda Üretim İzin Belgeleri. Türk Standardlar Enstitüsü tarafından verilen, ürettiğimiz gazlar, tüpler ve tesislerimiz ile ilgili Türk Standardlarına Uygunluk, İmalata Yeterlilik, Kalite Uygunluk ve Hizmet Yeterlilik Belgeleri.

Geri Dön

 

Vizyon

Yenilikçi ve yaratıcı çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarına ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.

Bizi Takip Edin